Beylikdüzü Hermes Veteriner Kliniği

Küçük dostlarımızın her türlü sağlık problemlerini büyük bir sevgi ve titizlik ile tedavi ediyoruz. Teşhis aşamasında gerekli olabilecek bütün tetkikleri en güvenilir şekilde yaparak sağlık problemlerini tespit edip ona uygun tedavileri özenli bir şekilde uyguluyoruz.

Yeni nesil teknolojilerin sunduğu bütün imkanlardan yararlanarak sevimli dostlarımızın eski sağlıklarına kavuşabilmeleri için onlara yardımcı oluyoruz.

Özel kliniğimizde minik dostlarımızın konforu, sağlığı ve hijyeni için en uygun ve en rahat ortamı sunarak teşhis ve tedavi metotlarımızı bu güvenilir kliniğimizde uyguluyoruz.

Standart ve detaylı check-up hizmetlerimiz sayesinde küçük dostlarımızın ilerleyen dönemlerde ortaya çıkabilecek rahatsızlıklarını erken teşhis ve tanı yöntemleri ile tespit edebiliyoruz.

Kan sayımı, biyokimyasal kan analizi, mantar ekimi, kameralı mikroskop ile dışkı ve idrar analizlerini yapabiliyoruz.

Hızlı test kitlerimiz sayesinde viral ve parazit hastalık teşhisi de yapabiliyoruz.

Röntgen ve ultrason sayesinde minik dostlarımızın gebelik muayenelerini yapabiliyoruz.

Bütün ortopedik ve travmatolojik muayene ve görüntülemelerini de en üst düzey teknolojilerden yararlanarak gerçekleştiriyoruz.

Fiziksel muayeneden geçirdiğimiz minik dostlarımız için uygun aşılama programı oluşturuyor ve tehlikeli virüsler ile bakterilerin tedbirlerini önceden alıyoruz.

Minik dostlarınızın aşısı var mıydı ya da zamanı geçti mi diye endişelenmenize de gerek yok. Sizin adınıza minik dostunuzun paraziter uygulamalarını ve aşılarını takip ediyoruz.

Takip işlemlerini yaparken sizlere zamanı gelen durumlar için telefon veya SMS yolu ile ulaşıyoruz.

Her ziyaretinizde ise kilo ölçümü yaparak minik dostlarınızın gelişimini takip ediyoruz.

Minik dostlarımızın rutin aşıları ve acil müdahale gerektiren rahatsızlık durumlarında da yanınızdayız.

Veteriner ziyareti yapmak istemeyen veya araca binmekten korkan minik dostlarımızın paraziter ve aşı uygulamalarını onların kendi yaşam alanlarında yapmaktayız.

Yerinde teşhis, tedavi ve acil durum uygulamaları için bizlere telefon yolu ile ulaşmanız yeterlidir.

Kliniğimizde bütün yumuşak doku, kısırlaştırma ve ortopedi ameliyatları yapılmaktadır. Ameliyat yapan hekimlerimiz tecrübeli ve profesyoneldir.

Minik dostunuzun ameliyat öncesinde, ameliyat esnasında ve ameliyat sonrasında ihtiyaç duyacağı tüm hijyenik şartları ve duygusal bağı sağlıyoruz.

Böylelikle minik dostunuzun konforu için ihtiyaç duyabileceği en ideal ortam hazırlanıyor.

Minik dostlarımızın doğum öncesi, doğum anı ve sonrasında olmak üzere bütün problemlerinde destek sağlıyoruz.

Doğum sonrası süreçte anne ve bebeklerin sağlığı ile ilgili bütün muayene, tedavi ve danışmanlık hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Kliniğimizde hijyenik ve steril koşullarda minik dostlarımızın tüy bakımı, traşı ve banyolarını yapıyoruz.

Konusunda profesyonel olan personellerimiz bakım işlemlerini itinalı ve nazik bir şekilde yapmaktadır.